Інструменти та аксесуари для будівництва і ремонту.
ПРОДАЖ

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми складаємо пропозиції для замовників і гнучкі системи знижок з урахуванням ваших потреб і вимог, а також адаптуємо свої умови.


Ми забезпечуємо комплексне обслуговування на високому рівні за умови повної підтримки з боку нашої команди з продажу та уповноваженого Менеджера по роботі з клієнтами в Центральному офісі KAEM.

Ще однією з переваг, яку ми маємо порівняно з конкурентами, є спеціально розроблені стенди для самообслуговування.

Ці спеціальні системи дисплеїв, на яких демонструється продукція, не потребують витрачання додаткового часу або участі наших працівників.

Завдяки оптимальному розміщенню продукції, графічному дизайну і забарвленню, ці дисплеї допомагають покупцям вибрати відповідний робочий інструмент. Система забарвлення, що використовується на стендах, має додаткову опцію ідентифікації кольору етикетки кожного продукту.

Ми можемо на вимогу запропонувати стелажі різних розмірів, адаптовані з урахуванням розмірів конкретних виставкових площ і видів пунктів продажу. При замовленні дисплею ви сплачуєте тільки за продукцію, оскільки стенди для представлення продукції та інші виставкові елементи надаються в оренду безкоштовно.

Продажі додатково підтримуються завдяки регулярним і періодичним рекламним та інформаційним кампаніям, які організовує наша компанія.

Як наслідок, ми завоювали репутацію компанії, що пропонує високоякісні товари, перевірені професіоналами, і заслуговує на довіру та лояльність з боку всіх наших клієнтів.Оптимізація продукції

з урахуванням потреб замовників


Різні розміри стендів

на території пунктів продажу


Рекламні кампанії

для підтримання продажу продукції


Безкоштовний стенд для представлення продукції

Ви сплачуєте лише за продукцію

Торгівельні експозитори для пунктів продажу

 

 

ТОВ «Хардекс»
Україна, 02660,
м.Київ
вул. Колекторна, 3А

Відділ обслуговування клієнтів
Тел./факс: +38 (044) 492-04-61, 492-04-62, 492-04-63
e-mail: info@hardex.com.ua