Інструменти та аксесуари для будівництва і ремонту.
ПОШИРЕННЯ

НАША ПРОДУКЦІЯ ПРОПОНУЄТЬСЯ В 23 КРАЇНАХ!

Компанія КАЕМ продовжує розвиватися в усіх країнах світу, а також розширює свій бізнес за межами Польщі.


Завдяки відкриттю дочірніх компаній в Україні, Білорусі, Латвії, Болгарії, Румунії, Естонії та Сербії ми завоювали значні частки на ринках у секторі продажу товарів для будівництва та ремонту. Ми реалізовуємо нашу продукцію загалом у 23 країнах Європи, водночас наша поточна співпраця з іноземними партнерами забезпечує постійне зростання обсягів продажу, а також підвищення популярності наших брендів на внутрішньому ринку та на європейській арені. Ми забезпечуємо щорічне експонування асортименту нашої продукції на найбільших міжнародних промислових виставках, зокрема в Москві, Кельні та Києві.

Додатковим підтвердженням відповідності обраних нами напрямів роботи у сфері розвитку та підтримання високої якості нашої продукції є надання фінансової допомоги за рахунок коштів ЄС. Перша група проектів пов’язана з розвитком експортної діяльності. Ми відповідаємо всім застосовним критеріям і маємо право на участь в Оперативній програмі «Інноваційна економіка».

Стосовно впровадження інноваційної лінійки виробництва упаковки, маркування і тампонного друку щіток ми раді повідомити, що компанія КАЕМ 30.09.2012 запропонувала послуги з маркування продукції, зокрема:

  • Тампонний друк на ручках щіток
  • Пакування ручок щіток у термоусадкову плівку
  • Маркування щіток на замовлення клієнтів

Сьогодні ми маємо автоматизовану лінію для пакування, маркування і тампонного друку ручок щіток, завдяки чому цей процес є повністю автоматизованим. Крім цього, ця лінія забезпечує високоякісне та естетичне маркування продукції, зокрема коду EAN клієнта, що має високу стійкість до стирання і впливу ультрафіолетових променів завдяки застосуванню технології термодруку. Ці послуги KAEM допомагають швидко обробляти замовлення з маркування за індивідуальними вимогами.

Друга група проектів пов’язана з впровадженням сучасних технологій для реалізації сучасних ІТ-рішень. Європейський Союз прийняв нашу заявку на фінансування за Галузевою оперативною програмою. Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності KAEM шляхом впровадження сучасної ІТ-інфраструктури. Ми також одержуємо додаткову підтримку за Проектом реструктуризації економіки Польщі та Угорщини (Phare) – Регіональною програмою підтримки малого й середнього бізнесу (SME), Програмою інформаційних технологій для підприємств.


Нам приємно те, що якість нашої продукції високо цінують не тільки польські, але й інші європейські спеціалісти у галузі будівництва та ремонту. У зв’язку з цим ми несемо відповідальність за постійне підвищення якості нашої продукції, застосовуючи з цією метою найсучасніші виробничі технології. Виконувані нами випробування й дослідження спрямовані на створення продукції, що є оптимальною з урахуванням потреб і вимог споживачів.


ТОВ «Хардекс»
Україна, 02660,
м.Київ
вул. Колекторна, 3А

Відділ обслуговування клієнтів
Тел./факс: +38 (044) 492-04-61, 492-04-62, 492-04-63
e-mail: info@hardex.com.ua